Eglo 98544 - Aplică perete LED FELONICHE LED/10W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere230V
AmplasareLiving și  dormitor
TipAplică
LocDormitor/Cameră de zi
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei10 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei10 W
Echivalent cu un bec convențional75 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total1100 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție60 luni
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat10 W