Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 140,39 RON la 197,99 RON:
Aplică LED flexibilă de exterior LED/5W/230V 4000K IP65 alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 140,39 RON până la 197,99 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 197.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Lățime | Lăţime |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 722 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Formă | Oval |
| Unghiul fasciculului luminos | 350 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | OUT WALL V-Tac, OUTDOOR WALL LIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare

Corp de iluminat LED industrial cu senzor PIR LED/20W/230V IP54
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
Plafonieră LED de exterior cu senzor LED/15W/230V IP44
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Senzor de prezență PIR 2000W/230V
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Eglo 33154 - Proiector LED FAEDO 3 LED/30W/230V
În stocLivrare gratuită
Lumină de top Faro B PIR - Lumină de inundație cu LED cu senzor FARO LED/15W/230V IP65 alb
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru scări cu senzor de mișcare LED/3W/230V 4000K alb
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Proiector exterior cu tarus IP66 Litio pr1 BIANCO
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Corpuri de iluminat exterior de perete 2 buc argintiu oțel inox
Din metal
În stocLivrare gratuită
Spot LED aplicat iluminat exterior ambiental IP54 TOBY alb
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Veioza LED portabila de exterior design nordic IP44 Ellen To-Go Battery alb
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete exterioară modernă albă cu LED 2 lumini IP54 - Mal
De perete, de 230V, din metal
În stoc
STEINEL 006532 - Senzor de miscare IS360-3 alb
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat perete exterior PARK 1xE27/60W/230V
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 95987 - Aplica de perete pentru exterior SITIA, 2x LED, 4,8 W, IP44
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Aplica de perete pentru exterior POLAR 1xE27/23W/230V IP66 alb
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
TP-Link - Senzor de mișcare inteligent, 1x CR2450, Wi-Fi
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
Aplică LED de exterior cu senzor SPOT LED/8W/230V IP55 albă Ledvance
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 96497 - Aplica LED de exterior DONINNI, 6W/230V, IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior Briloner 320506TF 1xE27/12W/230V IP44 alb
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică spot exterior BOSTON 1xGU10/10W/230V IP44
De perete, de 230V
În stoc
STEINEL 033057 - Proiector LED cu senzor XLED home 2 LED/13,7W/230V IP44
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED de exterior moderna MIB PL ROUND 3000K
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 93446 - Aplica de perete exterior NAVEDO 1xE27/60W/230V IP44
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior cu senzor Kanlux 38777 BENO 12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica LED pentru iluminat exterior IP65 ROLAND WH
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
LED Aplica de perete exterior 2xLED/3W/230V 4000K IP44 albă
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rabalux 7479-LED Aplica exterior BALIMO LED 12W 230V IP44 cu senzor
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Senzor de exterior DETECT ME 1 IP44 Eglo 96452
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
Lampă LED RGBW de exterior MAJORKA, 0,5 W, 5 V, USB, 1200 mAh, IP44, albă
Freestanding
În stoc
Senzor de mișcare cu microunde încastrat MW B 360° 1200W/230V alb
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Lampă LED de exterior GIORGIO LED/7W/230V IP65 alb Redo 9126
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete exterioară albă cu LED inclusă, senzor de mișcare cu 2 lumini - Simon
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
