

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Markslöjd pe care îl avem în stoc la prețul de 148.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Freestanding |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | TEXAS Markslöjd |
| Producător | Markslöjd |

Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită