

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu ajutorul luminilor dimabile Philips Hue. Iluminat economic, care poate fi controlat de la distanță și vă ajută să creați condiții de iluminare ideale, care se potrivesc viziunilor, activităților sau stării dumneavoastră. Adăugați noul dvs. LED strip exterior LightStrip Outdoor la sistemul de iluminat inteligent Philips Hue și, datorită funcției RGB, creați o atmosferă unică pentru iluminarea grădinii, terasei sau balconului, doar după imaginația dumneavoastră. Această bandă de 2 metri poate fi îndoită după cum doriți. Pentru o funcționare corectă, este necesar să achiziționați Philips Hue Bridge - poate fi cumpărat aici. Reglare largă, alegere din 16 milioane de culori. Ajustarea temperaturii de iluminare de la 2000 K la 6500 K. Se poate conecta la dispozitivul dumneavoastră existent Hue Bridge pentru a beneficia de toate funcțiile. Clasa de protecție IP67 este un grad suficient de protecție pentru utilizarea în grădina dumneavoastră - de la ploi ușoare până la ploi torențiale. Setați rutine individuale pentru aprinderea și stingerea automată a luminilor. Datorită funcțiilor ZigBee, Bluetooth sau HomeKit, această bandă devine controlabilă de oriunde. Colaborează cu Amazon Alexa pentru control vocal (Echo / Echo Dot și necesarul Hue Bridge se vând separat). În pachet este tot ce aveți nevoie pentru utilizare imediată, inclusiv unitatea de alimentare. Tot ce trebuie să faceți este să desfășurați, să montați și să aprindeți - în cazul în care ați achiziționat dispozitivul de conectare Philips Hue Bridge. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Bluetooth |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Loc | Baie/Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP67 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20,5 W |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20,5 W |
| Stil | Altele |
| Tip de fișă de curent | F |
| Series | HUE Philips outdoor accessories, LED LIGHT STRIP HUE |
| Producător | Philips |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendat
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc