Plafonieră LED KERN LED/24W/230V crom luciosPlafonieră LED KERN LED/24W/230V crom lucios
Plafonieră LED KERN LED/24W/230V crom lucios
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
MaterialMetal
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
TipPlafonieră
LocCameră de zi/Dormitor/Bucătărie
FuncțieTehnologie LED
FormăRotund
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei24 W
Echivalent cu un bec convențional170 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total2500 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Durata medie de viață a sursei25000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Numărul ciclurilor de comutare20000 ON/OFF
StilAltele
SeriesKERN Polux
ProducătorPolux
Produse similare
Rabalux RORIK 71124 - Plafonieră LED 24W, 230V, 4000K, 38 cm