
Philips 31815/31/16 - Plafonieră LED TWIRLY 27K LED/17W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ledvance pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Stil | Altele |
| Series | ROUND Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită