
Osram - Lampă LED sub-dulap LINEAR cu senzor, 3,2 W / 3,7 V, 40 cm, gri
Tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED sub mobilă cu senzor de mișcare. Corp de iluminat se aprinde printr-o mișcare a mâinii sub senzor. Raza de acțiune a senzorului: max. 15 cm. Corp de iluminat se conectează cu cablul inclus direct în priză.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Bucătărie |
| Puterea de intrare a sursei | 8,1 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8,1 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | TEYA Eglo |
| Producător | Eglo |

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc

Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc

Tip LED
În stoc
- lampă clasică
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc