

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED rezistent la apă cu sursă integrată.Înlocuire ideală pentru corpurile de iluminat industriale obișnuite.Nu este necesar să demontați corpul de iluminat pentru instalare.Datorită tehnologiei LED, economisiți până la 80% din costurile de energie comparativ cu becurile tradiționale.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Tip | Corp de iluminat industrial |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 400 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 5760 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Series | G-SERIES V-Tac, TECHNICAL |
| Producător | V-Tac |

Tip LED, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, cu lumină rece, diametru
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc