Corp de iluminat LED fluorescent industrial G-SERIES LED/36W/230V 4500K 120cm IP65
De la 85,99 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare de la 15,99 RON60 zile de returnat
Către e-shop
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipCorp de iluminat industrial
LocGaraj/Grădină și alei
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP65
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei36 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei36 W
Echivalent cu un bec convențional300 W
Temperatură de culoare4500 K
Flux luminos total4320 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos120 °
Durata medie de viață a sursei25000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat36 W