Eglo 97459 - LED Proiector cu senzor FAEDO 3 LED/10W/230V
Descrierea produsului
Aplica perete exterior cu senzor de miscare.Unghiul senzorului: 360°.Detectie: pana la 12 m.
Specificații
Cu  senzor mișcareDa
Putere230V
Culoarea luminiiAlb rece
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Consumul total de energie al corpului de iluminat10 W
TipProiector LED
Perioadă de garanție60 luni
Grad de protecție ipIP44
FuncțieCu senzor/Tehnologie LED
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei10 W
LocGrădină și alei
Puterea de intrare a sursei10 W
Echivalent cu un bec convențional60 W