





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica perete exterior cu senzor de miscare.Unghiul senzorului: 360°.Detectie: pana la 12 m.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Tip | Proiector LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Stil | Altele |
| Series | FAEDO Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stoc