
Proiector LED cu senzor TAMBO LED/20W/230V 4000K IP54
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector LED cu senzor de mișcare PIR. Reglaj pentru luminozitate la amurg: 10–2000 lx. Rază de detecție a senzorului: 7 m. Timp de iluminare: 10 s – 7 min. Unghi de detecție 120°. Reflectoarele sunt echipate cu o clemă rapidă pentru conectarea cablului de alimentare. Clemă are clasa de protecție IP65 și este în formă "L". Reflectorul poate fi montat foarte aproape de perete, fără a protruda în spațiu. Carcasa din policarbonat asigură o distribuție mai bună a luminii și reduce orbirea.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tip | Proiector LED |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Series | ELARA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită