





Dimensiuni 76×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
NOBLE NOIR este o masă excelentă pentru persoanele cărora le plac soluțiile moderne. Cu o inserție de 58 cm, blatul poate fi mărit până la 218 cm (ghidajele sincrone de înaltă calitate vor ajuta în acest sens). Prin urmare, masa este ideală pentru toate tipurile de evenimente de familie sau întâlniri cu prietenii. Ideală pentru persoanele exigente, cu un ochi pentru detalii și care caută cea mai înaltă calitate - chintesența bunului gust.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip masă | Fixă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 160 cm / 218 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 58 cm (ascuns sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 75 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, cu un picior

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

60×70 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, cu un picior

75×100 cm, extensibilă, rotundă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×60×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×60×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
În stoc
76×100×100 cm, rotundă, decor nuc
Disponibil în 5 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibilă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, fixă

În stil modern, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor tec, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, fixă
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu sertar, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată