





Dimensiuni 76×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
NOBLE NOIR este o masă excelentă pentru persoanele cărora le plac soluțiile moderne. Cu o inserție de 58 cm, blatul poate fi mărit până la 218 cm (ghidajele sincrone de înaltă calitate vor ajuta în acest sens). Prin urmare, masa este ideală pentru toate tipurile de evenimente de familie sau întâlniri cu prietenii. Ideală pentru persoanele exigente, cu un ochi pentru detalii și care caută cea mai înaltă calitate - chintesența bunului gust.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Negru |
| Stare | Nou |
| Lățime | 160 cm / 218 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 58 cm (ascuns sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 75 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, fixă

Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, fixă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, decor stejar

Decor palisandru, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor palisandru, în stil retro, cu blat din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, ⌀ 90 cm, decor stejar, în stil scandinav

76×90 cm, în stil modern, cu un picior

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, decor stejar

În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu blat din marmură
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

75×100 cm, extensibilă, rotundă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
75×120×80 cm, decor stejar, în stil scandinav
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
76×90 cm, în stil modern, cu un picior

76×60×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
În stoc
76×60×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil rustic, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
75×90×150 cm, extensibilă, în stil modern
În stoc
În stil modern, decor nuc, cu picioare încrucișate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, cu picioare din metal