





Dimensiuni 60×70 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Această măsuță este, în primul rând, un design interesant care combină funcționalitatea și o gamă largă de culori. Utilizarea unei inserții de 40 cm, ascunsă într-un compartiment de depozitare sub blatul mesei, permite extinderea acesteia la 160 cm și obținerea unei suprafețe mai mari, care va fi cu siguranță utilă atunci când sosesc oaspeții sau în serile petrecute în familie sau cu prietenii.
| Adâncime: | 70 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 60 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip masă | Fixă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 160 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 40 cm (ascuns sub blat) |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 44 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

60×70 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

În stil industrial, fixă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, decor stejar

75×100 cm, extensibilă, rotundă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, cu un picior

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, fixă
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, cu un picior

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor tec, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu blat din PAL, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor tec, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu blat din lemn, fixă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
Decor tec, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor palisandru, în stil retro, cu blat din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×100×100 cm, rotundă, decor nuc
Disponibil în 5 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
Disponibil în 12 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată

127×36×32 cm, în stil modern, drept