










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Numărul 1 în rândul măsuțelor de cafea extensibile disponibile pe piață. Cu două inserții și ghidaje sincrone de înaltă calitate, aceasta poate fi ușor transformată într-o masă complet funcțională de 160 sau 200 cm. Cricul pneumatic utilizat permite, de asemenea, reglarea lină a înălțimii în funcție de necesități. Piciorul solid construit face ca mobila să fie 100% stabilă, chiar și atunci când este complet întinsă și ridicată!
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip masă | Extensibilă |
| Tip picioare | Clasice |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 160 cm / 200 cm |
| Înălțime reglabilă | 56 - 74 cm |
| Număr de inserții | 2 buc. x 40 cm (ascunse sub blat) |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 65 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, decor stejar

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
76×75 cm, extensibilă, în stil modern

60×70 cm, în stil modern, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×120×80 cm, decor stejar, dreptunghiulară

În stil modern, decor nuc, cu picioare încrucișate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×120×80 cm, pentru 4 persoane, dreptunghiulară

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×90 cm, în stil modern, fixă

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

75×120×70 cm, decor stejar, cu picioare metalice

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă