
WiZ - Bandă LED RGBIC dimabilă 4m LED/10,2W/5V 2700-6500K Wi-Fi
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Instalație de Crăciun potrivită pentru decorarea grădinii în perioada Crăciunului. Adecvată pentru interior și exterior. Datorită intensității luminoase scăzute, este utilizată sub formă de corp de iluminat decorativ. Prevăzută cu temporizator de 6 ore/18 ore – după 6 ore de la pornire, se oprește automat, iar după 18 ore se repornește. Număr de leduri: 40. Lungimea segmentului luminos: 4 m. Lungimea cablului de alimentare: 5 m. Pentru brazi cu înălțimea de 100 cm. Culoarea luminii: albastră. Culoarea instalației: albă.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Culoare | Albastru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Grădină și alei |
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,6 W |
| Series | CHAIN Emos |
| Producător | EMOS |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn
Livrare în peste 1 zi
Electrică, de 230V, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită