
vidaXL Lampă LED pentru acvariu, cu clemă, albastru/alb, 25-45 cm
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care vă ajută să creați condițiile ideale de iluminare, adaptate preferințelor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Corp de iluminat LED RGB reglabil pe perete Philips din seria SANA.Philips Hue White and Color Ambiance - funcție RGB (până la 16 milioane de culori).Lumină albă într-un spectru larg de nuanțe, de la alb cald până la alb rece: 2000 - 6500K.Dispozitivul funcționează pe protocolul ZigBee, suportă complet funcția Bluetooth.Corp de iluminat controlabil individual prin Bluetooth.Conectarea prin rețeaua Wi-Fi necesită dispozitivul de legătură Hue Bridge - disponibil pentru achiziție aici.Cu Hue Bridge puteți controla până la 50 de dispozitive de pe telefonul inteligent, în timp ce Bluetooth permite conectarea a maximum 10 dispozitive.Transformați-vă casa într-una inteligentă și păstrați întotdeauna luminile sub control.Corp de iluminat compatibil cu asistenți vocali:Amazon Alexa și Google Assistant (fără Hue Bridge).Apple Homekit și Microsoft Cortana (prin Hue Bridge).Sursa este inclusă în pachet. Durată de viață: 25.000 ore. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Rgb | Da |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Funcție | Control prin telefon/RGB/Tehnologie LED |
| Tip de fișă de curent | C/G |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | DECORATIVE WACA LAMP Philips |
| Producător | Philips |

Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită