
Bandă LED RGB+CCT GOSMART LED/21W/230V 5 m 2700-6500K IP44 Wi-Fi
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda LED care asigură o fixare ușoară și durabilă pe suprafață. Instalare simplă datorită benzii adezive duble față 3M. Rezistență la apă garantată prin acoperire poliuretanică. Funcție RGB + 4000K. Număr de LED-uri pe 1 metru: 60. Lungimea benzii: 5 m. Pe zonele marcate, banda LED poate fi tăiată (10 cm / 6 x LED). Posibilitate de control prin telecomandă (nu este inclusă în pachet). Cu ajutorul telecomenzii puteți seta nu doar culoarea, ci și regla intensitatea luminii după preferință. Informațiile din parametri sunt indicate pentru 1 m. Transformatorul nu este inclus în pachet. Pentru funcționare corectă, este necesar să achiziționați un adaptor de alimentare cu puterea adaptată lungimii benzii.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED/Autoadeziv/RGB |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 12 V |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Decorativ |
| Series | STRIP Greenlux |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită