
Aplică de exterior MORRIS 1xGU10/35W/230V IP54
De perete, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED rotativ practic. Ideal pentru intrările clădirilor, grădini, terase, rampe de încărcare etc. Este produs din plastic rezistent la UV. Proiectorul se pornește și se oprește manual cu întrerupătorul. Rezistență la impact: IK03. Clasă de protecție: IP44. Temperatura luminii: 4.000 K. Este inclus un suport de perete.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Plastic |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Grad de rezistență mecanică | IK03 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14,7 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1486 lm |
| Stil | Altele |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | REFLECTOR Steinel, LS150LED Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită