
Bandă LED RGBW dimabilă pentru baie LED/7,5W/12V IP65 3m Wi-Fi Tuya
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED RGBW dimabilă pentru baie/exterior. Banda permite schimbarea temperaturii cromaticității (de la 2700K la 6500K) și intensitatea luminii în funcție de starea de spirit a membrilor familiei. RGB - 16 milioane de culori. RGBW este o altă funcție, care permite setarea culorii albe. Banda poate fi controlată prin Wi-Fi prin aplicația TUYA Smart sau Smart Life (compatibilă cu iOS și Android). Instalare ușoară și configurare fără probleme. Partea luminoasă a benzii poate fi utilizată și pentru utilizare în exterior, datorită izolației IP65, banda este complet rezistentă la praf și apă.Celelalte componente cu protecție IP20 (fără protecție împotriva apei) sunt destinate utilizării în interior. lungime: 5 m.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 12V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/TUYA |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1250 lm |
| Tensiune | 12 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Baie |
| Series | LED STRIP Milagro, SMART BULBS Milagro |
| Producător | Milagro |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică
În stoc
Din cristal, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită