

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 183.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Perioadă de garanție | 60 luni |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 14,6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14,6 W |
| Series | FUEVA 1 Eglo, FUEVA 5 Eglo, GIGLIO Eglo, FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |



În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


Smart
În stocLivrare gratuită

Smart
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită