



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Panou LED RGBW tactil cu luminozitate reglabilă. Funcție de reglare a luminozității și de modificare a temperaturii de culoare. Temperatura de culoare poate fi reglată de la 3.000 K la 6.500 K. Modul RGB – 16 milioane de culori din care se poate alege. Produsul este ușor de controlat la distanță sau de automatizat de la distanță, fiind necesară doar conectarea directă a acestuia la ruterul Wi-Fi și fără să fie nevoie de un spliter extern. Poate fi controlat prin intermediul aplicației LEDVANCE SMART+ WiFi App, care poate fi descărcată gratuit pe telefon sau pe tabletă. Produsul mai poate fi controlat vocal prin Amazon Alexa sau Google Home. Este inclusă și o telecomandă. Codul QR pentru a descărca aplicația poate fi găsit în galerie.
| Smart | Da |
|---|---|
| Metodă de montare | Aplicat |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Stil | Altele |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Control la distanță |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Grad de rezistență mecanică | IK03 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 28 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 28 W |
| Series | PLANON Osram |
| Producător | Ledvance |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din cristal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită