
Proiector LED de exterior cu senzor PROJECTLINE LED/30W/230V IP65 3000K Philips
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector practic pentru exterior cu senzor de mișcare și tehnologie LED.Datorită gradului de protecție ridicat IP65, este ideal pentru spațiile exterioare (iluminarea grădinii, pergolei, terasei, aleilor, clădirilor etc.).Instalare ușoară.Fabricat din metal de calitate, rezistent.Rezistent la praf și umiditate intensă.Unghiul de radiație a luminii - 120°. lungimea cablului - 0,3 m.Raza de acțiune a senzorului - 8 m.Setarea timpului de iluminare - 10 s - 7 min.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 315 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 4500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Stil | Altele |
| Series | PROJECTLINE REFLEKTOR Philips |
| Producător | Philips |

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită