
Proiector LED de exterior PROJECTLINE LED/20W/230V IP65 3000K Philips
- montare sol, de 230V, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED practic pentru exterior cu tehnologie LED. Datorită gradului ridicat de protecție IP65, proiectorul este perfect potrivit pentru zonele exterioare (iluminarea grădinii, pergolei, terasei, aleii, clădirilor etc.). Ușor de instalat. Fabricat din metal durabil de înaltă calitate. Rezistent la praf și la umiditate intensă. Unghiul fasciculului: 120°. Lungimea cablului: 0,3 m.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Series | PROJECTLINE REFLEKTOR Philips |
| Producător | Philips |

- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită