
Proiector LED de exterior PROJECTLINE LED/20W/230V IP65 4000K Philips
- montare sol, de 230V, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector practic pentru exterior cu tehnologie LED.Datorită gradului de protecție IP65, se potrivește perfect în spațiile exterioare (iluminarea grădinii, aleilor, pergolelor, teraselor, clădirilor etc.).Instalare ușoară.Fabricat din metal de calitate superioară și rezistent.Rezistent la praf și umiditate intensă.Unghiul de emisie a luminii - 120°. lungimea cablului - 0,3 m.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Garaj/Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | PROJECTLINE REFLEKTOR Philips |
| Producător | Philips |

- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc

Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită