


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 59.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Casa scării/Hol/Grădină și alei |
| Formă | Pătrat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Flux luminos total | 20 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Producător | Polux |

Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită