

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică modernă cu senzor de mișcare pentru exterior. Pentru iluminarea unei terase sau a unei pergole. Unghi de detecție: 110°. Rază de acțiune: până la 10 m. Timp de iluminare reglabil: între 5 secunde și 12 minute. Sensibilitate la lumină ambientală: 30-200 lx.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,8 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,8 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Producător | Philips |

De perete, suspendat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită