
Aplica de perete exterior, IP54 OMEGA AP SQUARE BIANCO 4000K
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector LED cu senzor de mișcare.Ideal pentru iluminarea căilor de acces, spațiilor, parcărilor, clădirilor sau fațadelor.Unghiul de radiație este de 120°.Materialele utilizate sunt din aluminiu de înaltă calitate și sticlă securizată.Setarea crepusculară 10-2000 lx.Intervalul de detecție: 120°.Raza de acțiune a senzorului 2 m până la 10 m.Timp de iluminare 10 sec. - 7 min.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 265 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Series | LF2 Nedes, LF Nedes |
| Producător | NEDES |

De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc

Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită