
Spot aplicat ajustabil design modern BOSTON alb
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat reglabil.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Orificiu de montare | 75 mm |
| Stil | Altele |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Formă | Rotund |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | PALLAS Polux, ASTRA Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
În stil modern, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav
În stoc
Încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită