


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED de 1 m lungime. Banda este prevăzută cu 30 de leduri. Este posibilă modificarea culorii luminii prin folosirea telecomenzii (inclusă). Cu ajutorul tehnologiei LED se poate economisi cu până la 80% din costurile energetice.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 180 W |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 30 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Flux luminos total | 100 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | LIGHTSTRIPS Globo |
| Producător | Globo |

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc