
Bandă LED dimabilă Eglo 900577 2m COB STRIPE LED/13,2W/24/230V 2700-6500K + telecomandă
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED cu luminozitate reglabilă și cu funcție de pornire și oprire prin infraroșu. Puterea și fluxul luminos indicate sunt pentru o bandă de 1 metru lungime. Produsul poate fi pornit/oprit prin mișcarea mâinii la circa 10 cm deasupra senzorului cu infraroșu. Pentru reglarea luminozității este suficientă ținerea mâinii deasupra senzorului cu infraroșu. Produsul este potrivit pentru iluminarea mobilei de bucătărie, vestiarelor, dulapurilor, camerelor tehnice. Banda se poate scurta după cum este necesar (părțile rămase pot fi reutilizate). Bandă dublu autoadezivă 3M pe spate.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Stil | Altele |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | LED STRIP Solight, COMPUTER Nedis |
| Producător | Solight |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită

Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn
Livrare în peste 1 zi
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită