

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Tub LED fluorescent liniar compact T30 cu dulie S14s. Înlocuitor pentru LINESTRA 35 W. Consum scăzut, durată lungă de viață, rezistență înaltă. Este prevăzut cu un balast integrat.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | Tub fluorescent |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Soclu | S14s |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Echivalent cu un bec convențional | 28 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Series | DUOLINE NBB, TUBE NBB, S14s BULBS |
| Producător | NBB |

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită