

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător BOWI pe care îl avem în stoc la prețul de 58.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Stil | Altele |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 40000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | LIMONI Bowi |
| Producător | BOWI |

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
- lampă clasică
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc