
Spot modern de sol negru GU10 50mm Efect de 4 lumini IP65 - Cellar
- montare sol
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Emithor pe care îl avem în stoc la prețul de 101.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,6 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,6 W |
| Series | RADIX Emithor, RADIX Luxera |
| Producător | Emithor |

- montare sol
În stoc
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită