

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător LED2 pe care îl avem în stoc la prețul de 280.64 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
|---|---|
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Pătrat |
| Orificiu de montare | 200x200 mm |
| Adâncimea de încastrare | 25 mm |
| Grad de protecție ip | IP43 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 160 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Series | SLIM LED2 |
| Producător | LED2 |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc

Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită


Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită