

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 485 W |
| Flux luminos total | 7000 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Tip | Lustră aplicată |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită