

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector solar cu senzor de mișcare, fabricat din materiale durabile și de înaltă calitate. Este rezistent la apă, ușor de instalat și utilizat, oferind o soluție versatilă și excelentă pentru nevoile dvs. de iluminat exterior. Fiecare LED este prevăzută cu o lentilă, ceea ce mărește semnificativ suprafața iluminată comparativ cu LED-urile fără lentilă. Proiectorul are o baterie Li-ion 18650 integrată, de 3000 mAh și 3,7V, care necesită 5-6 ore pentru încărcare completă, iar durata de funcționare depinde de modul selectat. Alimentare: panou solar monocristalin de 2,3Wp. Temperatura de culoare: 4000K.Raza senzorului: max. 6 m.Unghiul de detecție al senzorului: 120°.Grad de protecție: IP65.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | SOLAR REFLECTOR V-Tac, SOLAR Milagro |
| Producător | Milagro |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită