
Proiector LED solar cu senzor LIHULL LED/9,6W/3,7V IP44 Rabalux 77020
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector solar cu senzor de mișcare. Raza de acțiune a senzorului: 8 m. Unghi de detecție: 120°. Grad ridicat de protecție (IP65) împotriva apei și a prafului. Proiectorul emite lumină albă naturală (4.000 K). Cele 3 moduri de funcționare sunt reglabile prin intermediul unui buton de pe proiector. Acumulator Li-ion integrat 18650, 3,7 V, 2.600 mAh.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Capacitate | 2600 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Series | HELEON Top Light |
| Producător | Top Light |

- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Freestanding, cu alimentare solară
Livrare în peste 2 zile
De perete, - montare sol, din plastic
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită