





Dimensiuni 60×70 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Această măsuță este, în primul rând, un design interesant care combină funcționalitatea și o gamă largă de culori. Utilizarea unei inserții de 40 cm, ascunsă într-un compartiment de depozitare sub blatul mesei, permite extinderea acesteia la 160 cm și obținerea unei suprafețe mai mari, care va fi cu siguranță utilă atunci când sosesc oaspeții sau în serile petrecute în familie sau cu prietenii.
| Adâncime: | 70 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 60 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 160 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 40 cm (ascuns sub blat) |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Greutate cu ambalaj | 44 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Lucioasă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
40×50×50 cm, pătrată, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mată, din PAL, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Ovală, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din sticlă
În stocLivrare gratuită
40×50×50 cm, lucioasă, pătrată
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
40×102×50 cm, dreptunghiulară, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rotundă, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil modern, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Rotundă, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă