









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Geamănul mai vechi al modelului NOIR care dispune de o funcție de ridicare a blatului de masă cu înălțime reglabilă. Este piesa de mobilier perfectă pentru cei care au un gust pentru soluții moderne. Datorită a două inserții de 30 cm, partea superioară poate fi extinsă la 150 sau 180 cm! Prin urmare, este ideală pentru toate tipurile de evenimente de familie sau întâlniri cu prietenii.
| Adâncime: | 70 cm |
|---|
| Formă | Ovale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Cu înălțime reglabilă | Da |
| Extensibile | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 150 cm / 180 cm |
| Înălțime reglabilă | 60 - 76 cm |
| Număr de inserții | 2 buc. x 30 cm (ascunse sub blat) |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Greutate cu ambalaj | 53 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

60×70 cm, în stil modern, mată

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
40×50×50 cm, pătrată, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
40×50×50 cm, lucioasă, pătrată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
40×102×50 cm, dreptunghiulară, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, mată

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, din sticlă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, lucioasă, ovală

Ovală, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mată, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, pătrată, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, decor pin, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil modern, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
44×96×60 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 4 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă