
Set de 3 spoturi moderne de sol negre cu 3 lumini IP65 - Tribus
- montare sol
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat exterior cu panou solar. Include senzor de mișcare și de amurg. Telecomanda este inclusă în pachet. Material: plastic ABS. Grad de protecție: IP44. Panou solar: 5V 2,5W. Acumulator: 5,5V 200 mAh. Sursa de lumină: LED COB (100LED). Timpul de încărcare completă la soare direct: aproximativ 6 ore. Durata de iluminare după încărcare completă: aproximativ 8 ore. Detecția mișcării în raza de 4 - 6 m. Moduri de iluminare: 1) După detectarea mișcării, corpul de iluminat se aprinde și luminează timp de 30 de secunde la 100% din putere, apoi se stinge. 2) La amurg, lampa se aprinde la 10% din putere, iar la detectarea mișcării, corpul de iluminat se aprinde timp de 30 de secunde la 100% din putere și apoi se stinge din nou, iluminând la 10% din putere. 3) La amurg, lampa se aprinde la 10% din putere și luminează până la descărcare (senzorul de mișcare este dezactivat în acest mod).
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,5 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Capacitate | 200 mAh |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,5 W |
| Series | STREET LIGHT, SOLAR Illumax |
| Producător | Illumaxx |

- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din cupru
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită