Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 281,99 RON la 646,9 RON:
Rabalux 71041 - Candelabru LED TESIA 60W 230V negru cu telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 281,99 RON până la 646,9 RON:
Descrierea produsului
Candelabru modern simplu pe cablu. Funcție de reglare a intensității luminoase prin telecomandă, inclusă în pachet. Posibilitatea de a schimba culoarea luminii de la alb cald la alb rece. Datorită funcției de temporizator, puteți seta durata iluminării conform nevoilor dumneavoastră. De asemenea, dispune de funcție de memorie și iluminare de noapte.
Specificații
| Tip | De tavan |
|---|---|
| De veghe | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 190 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | TESIA Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Produse similare

Lustra suspendata design modern Lilly negru5L
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu pentru copii Sollux SL.1429 FOOTBALL 1xE27/15W/230V d. 40 cm
De tavan
În stocLivrare gratuită
Spot pentru copii FUN 3xGU10/8W/230V alb/ball
În stocLivrare gratuită
Brennenstuhl - Lumină LED cu senzor mișcare, 3xAA, 3000K
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou pentru copii LED DOG LED/12W/230V neagră
De masă
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu pentru copii Sollux SL.1423 OWLS 1xE27/15W/230V d. 40 cm
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Retlux - Proiector LED pentru copii, 230 V, astronaut, 23,3 cm, cu telecomandă
De masă
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă pentru copii FROG LED/2,5W/3,7V 1200 mAh
De masă, de veghe
În stoc
Lustra Glemmye Bej-Alb 30x18 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri

Lampă de perete pentru copii maro cu LED, cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Gigi Girafa
De perete, de veghe
În stocLivrare gratuită
Lustră pentru copii Dalber 61802 DARK HERO 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Dalber DARK HERO 61801N - Lampă LED pentru copii, 1xG4/4W/230V, alb/negru
De masă
În stocLivrare gratuită
Dalber 41761E - Lampă LED pentru copii KAWAII FRIENDS 1xG4/4W/230V gri
De masă
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii CLOUD LED/5W/230V roz/alb
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Maytoni P140-PL-110-1-G FERMI 1xE27/60W/230V auriu
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux GEMINI LED/48W/230V d. 61 cm auriu
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustr pentru copii OXFORD 3xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă pentru copii BIRD LED/12W/230V albastră
De masă
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată OXFORD, 3xE27/15W/230V, albastră
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Lucide 71592/03/85 DODO LED/3W/12V broască
De masă
În stocLivrare gratuită
Lampa de birou camera copii cu suport telefon si pixuri, Devone verde
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de noptieră pentru copii ASTRONAUT 1xE27/40W/230V argintie/albă
De masă
În stocLivrare gratuită
ONLI - Lampă de veghe LED RGB copii PUPPIES LED/3W/USB ursuleț 30 cm
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Spot-Light 16991174 - Lustră AMIGO suspendată pe cablu, 1xE27/60W/230V, stejar
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete camera copii cu lumina ambientala Konchi verde
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Dalber 60651N - Lampă de veghe LED pentru copii PIRATE ISLAND 1xG4/4W/230V, multicoloră
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Lustr pentru copii OXFORD 2xE27/15W/230V, gri, montaj plafonieră
De tavan
În stocLivrare gratuită
Abajur universal de rezervă din sticlă NONNA E27 d. 20 cm alb/albastru
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă PAULA 5xE27/60W/230V neagră
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lampă pentru copii STAR LIGHT 1xE14/40W/230V albastră Dalber 82211T
De masă
În stoc
Aplică LED cu raft pentru copii HEART LED/5W/230V roz/alb/lemn
De perete
În stocLivrare gratuită
Retlux - Proiector LED pentru copii 230V astronaut 12,5 cm + telecomandă
De masă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită