
Lustra LED cu Ventilator si telecomanda, lame retractabile Enzo alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Potrivit pentru camere cu o dimensiune de până la 28 m². Se poate regla intensitatea luminii. 3 viteze ajustabile. Flux maxim de aer 175 m³/min. Control prin telecomandă. Puterea motorului: 105W. Funcționare de vară și iarnă (funcție inversă). Posibilitate de instalare pe tavan înclinat, maxim 30°. Nivel de zgomot: 39,3 dB.
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Nivel de zgomot | 39,3 |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1116 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | FANS Elstead |
| Producător | Elstead |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită










Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc