
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME LED/44W/230V Brilo
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 857,9 RON
- 24.03.2026 - 857,9 RON
- 27.02.2026 - 822,9 RON
- 24.07.2024 - 857,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră LED modernă cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea poate fi ajustată în intervalul 25-50-100% cu ajutorul unui întrerupător de perete standard. Funcție de memorie. Temperatura luminii: 3.000 K. Produsul include o sursă LED încorporată economică.
Specificații
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 44 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Tip | Lustră aplicată |
| Puterea de intrare a sursei | 44 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 44 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Formă | Dreptunghiular |
| Echivalent cu un bec convențional | 280 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 4000 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Stil | Altele |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Brilo |
Produse similare


Plafonieră LED dimabilă FRAME LED/40W/230V Briloner 3049-015 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă 80W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED, 32W/230V, 3000/4000/6500K, 40x40 cm, bej
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED, 40W, 230V, 3000/4000/6500K, 50x50 cm, bej
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/24W/230V 3000/4000/6500K 30x30 cm bej
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FREE LED/22W/230V 42x42 cm Briloner 3393-015
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 14053-79 - Plafonieră LED AKUSTIKA LED/15W/230V, stejar/negru
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL 48W/230V 3000/4000/6000K 40 cm verde
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux ORACLE LED/28W/230V 3000K d. 50 cm CRI 90 negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 cm verde
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED FALCON WOOD MODERN, 40W, 230V, Ø 60 cm, cu finisaj lemn
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 60W, 230V, 3000/4000/6000K, 60 cm, verde
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED SLIMFRAME, 80 W, 230 V, 120 x 60 cm, 3000/4000/6000 K, albă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm maro
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 901509-LED RGBW Panou LED aplicat pentru tavan MORADILLO-Z LED/34W/230V 120x30cm negru
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm alb + telecomandă
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 48 W, 230 V, 3000/4000/6000 K, 50 x 50 cm, aurie
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm auriu + telecomandă
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3135-018 FRAME LED/43,8W/230V 3000K
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm burgundiu
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi-LED FALCON WOOD, 40W, 230V, 3 temperaturi de culoare (3000/4000/6000K), 60 cm, corp din lemn
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3751-019 FRAME LED/20W/230V crom
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă FRAME 2xLED/11W/230V maro Briloner 3210-014
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 48W, 230V, 3000/4000/6000K, 40 cm, maro
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FLARE LED/64W/230V 3000/4000/6000K +DO
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Eglo 902302-LED Panou LED aplicat MORADILLO-R, cu dimmer, LED/33,5W/230V, 120 x 30 cm, alb + telecomandă
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Eglo 901494 - Panou LED aplicat MORADILLO LED/33W/230V 120 x 30 cm alb
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED/42W/230V 3000K crom mat
Din metal
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm bej + telecomandă
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Philips Hue AURELLE Plafonieră LED reglabilă, 39W/230V, 60x60 cm, alb
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED reglabilă PORTOFINO LED/60W/230V Ø 80 cm argintie +telecomandă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită