
Plafonieră LED dimabilă, 95 W, 230 V, 3000-6500 K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă cu sursă LED eficientă din punct de vedere energetic. Designul pronunțat al ramei, în finisaj cromat, conferă un aspect extrem de elegant și se integrează perfect chiar și în interioare minimaliste. Funcția de comutare separată a surselor de lumină vă permite să alegeți flexibil între aprinderea doar a ramei, a centrului sau a ambelor părți ale corpului de iluminat simultan. Controlul fiecărei părți se realizează printr-un întrerupător de perete obișnuit. Temperatura de culoare: alb cald (3000K).
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W/19 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W/19 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Brilo |

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită




Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc