
Set de 5 becuri LED E14 dimabile aurii T25 4W 300 lm 2200K
ECOlogic, colorat, soclu E14
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 91.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 300 ° |
| Series | FILAMENT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

ECOlogic, colorat, soclu E14
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
Soclu E14, cu dimming, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, - LED
În stoc
ECOlogic, fluorescent, soclu G13
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Soclu G9, cu dimming, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, fluorescent, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc