
Philips Hue SIGNE LED RGBW lampă dimabilă 29W 230V 2000-6500K albă
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda LED pentru utilizare interioară. Reglabilă, cu schimbare a temperaturii de culoare prin telecomandă. Temperatura de culoare: 2700-6500K. Flexibilă, instalare ușoară. Distribuție omogenă a luminii datorită LED-urilor COB. Telecomanda este inclusă în pachet. Banda poate fi tăiată după necesitate (la fiecare 5 cm).
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 510 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 170 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită