Recomandăm
Lenjerie de pat bej din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Crushed – Catherine Lansfield
Dimensiuni 200×200 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 271,99 RON
- 23.03.2026 - 271,99 RON
- 10.03.2026 - 287,99 RON
- 05.03.2026 - 271,99 RON
- 05.03.2026 - 272 RON
- 20.02.2026 - 271,99 RON
- 16.02.2026 - 319,99 RON
- 14.02.2026 - 271,99 RON
- 12.02.2026 - 319,99 RON
- 23.01.2026 - 271,99 RON
- 16.01.2026 - 278,39 RON
- 27.12.2025 - 271,99 RON
- 15.12.2025 - 291,03 RON
- 01.11.2025 - 271,99 RON
- 27.10.2025 - 287,99 RON
- 25.10.2025 - 275,19 RON
- 23.10.2025 - 319,99 RON
- 18.05.2025 - 276 RON
- 17.05.2025 - 267 RON
- 16.05.2025 - 276 RON
- 16.05.2025 - 267 RON
- 02.05.2025 - 314 RON
- 30.04.2025 - 299 RON
- 25.04.2025 - 254 RON
- 15.04.2025 - 299 RON
- 10.04.2025 - 257 RON
- 27.03.2025 - 299 RON
- 25.03.2025 - 293 RON
- 20.03.2025 - 252 RON
- 10.03.2025 - 293 RON
- 05.03.2025 - 252 RON
- 26.02.2025 - 293 RON
- 22.02.2025 - 252 RON
- 15.02.2025 - 293 RON
- 13.02.2025 - 252 RON
- 03.02.2025 - 293 RON
- 17.01.2025 - 246,12 RON
- 08.10.2024 - 293 RON
- 04.10.2024 - 249 RON
- 01.10.2024 - 293 RON
- 27.09.2024 - 249 RON
- 17.09.2024 - 293 RON
- 13.09.2024 - 249 RON
- 30.08.2024 - 293 RON
- 25.08.2024 - 249 RON
- 20.08.2024 - 293 RON
- 16.08.2024 - 249 RON
- 01.08.2024 - 293 RON
- 28.07.2024 - 249 RON
- 16.07.2024 - 293 RON
- 12.07.2024 - 249 RON
- 26.06.2024 - 293 RON
- 20.06.2024 - 234 RON
- 30.04.2024 - 313 RON
- 26.04.2024 - 266 RON
- 18.04.2024 - 313 RON
- 17.04.2024 - 266 RON
- 16.04.2024 - 313 RON
- 14.03.2024 - 266 RON
- 10.03.2024 - 313 RON
- 08.03.2024 - 266 RON
- 06.03.2024 - 313 RON
- 02.03.2024 - 279 RON
- 01.03.2024 - 251 RON
- 27.02.2024 - 279 RON
- 22.02.2024 - 237 RON
- 14.02.2024 - 240 RON
- 30.01.2024 - 299 RON
- 26.01.2024 - 249 RON
- 18.01.2024 - 269 RON
- 15.01.2024 - 279 RON
Descrierea produsului
Este bine de știut: Suprafața catifelată este prezentă doar pe partea superioară a lenjeriei de pat.
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Caracteristici | Călduros/de lux |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Număr de perne | 2 |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Crushed Velvet |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 265 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/nu se albește chimic/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Lenjerie de pat plăcută la atingere. Recomand.
Catifeaua se află doar pe o singură parte a lenjeriei de pat, lucru care nu a fost menționat în ofertă. Mare dezamăgire.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan






