Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 53,68 RON
- 10.03.2026 - 53,68 RON
- 12.02.2026 - 58,99 RON
- 16.01.2026 - 51,42 RON
- 10.01.2026 - 54,27 RON
- 01.11.2025 - 47,19 RON
- 27.10.2025 - 48,96 RON
- 22.10.2025 - 58,99 RON
- 03.12.2024 - 54 RON
- 14.11.2024 - 43,2 RON
- 11.11.2024 - 44 RON
Descrierea produsului
Mopul tău nu curăță ca prima dată și nici nu oferă posibilitatea spălărilor repetate? Acest lucru face ca manșonul de schimb Twist Ergo ideal în special pentru podele sensibile , cum ar fi parchetul laminat. Deoarece lasă umiditate minimă atunci la ștergere , nu trebuie să îți faci griji că îl utilizezi pe lemn. Bine de știut: • în caz de murdărie husa poate fi spălată la 60° C , • îl poți atașa cu ușurință la mop prin buzunarele velcro, • conceput pentru mop Twist Ergo Mobile M a Twist Ergo M .
Specificații
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Produs în | CZ |
| Material specific | Microfibră |
| Material | Textil |
| Greutate | 0.065 kg |
| Înălțime | 29.5 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Seria | Twist Ergo |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/spălare la mașina de spălat |
| Producător | LEIFHEIT |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Avem ca piesă de schimb
Ușor scump.
Un articol practic, cu siguranță voi mai cumpăra pentru a avea în rezervă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan











