


Tigaia Massive vă va ajuta să pregătiți fripturi, legume și alte feluri de mâncare. Datorită suprafeței sale din fontă, tigaia acumulează căldura. Acest lucru asigură că mâncarea dvs. va fi gătită corespunzător și terminată rapid. Un strat de protecție este necesar înainte de a o folosi pentru prima dată. Acesta este creat prin arderea unui strat subțire de ulei pe întreaga suprafață a tigăii. Apoi încălziți acest strat pe aragaz sau în cuptor. Curățare: curățați sub jet de apă după fiecare utilizare și uscați bine. Nu folosiți detergenți.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material mâner | Fontă |
| Material | Fontă |
| Tip | Grill |
| Formă | Rotundă |
| Greutate | 3.415 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Seria | MASSIVE |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru utilizarea în cuptor/nu este adecvat pentru plita cu inducție/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde/neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Caracteristici | Suprafață antiaderentă |
| Producător | Tescoma |
Recenzii ale utilizatorilor
Produs de calitate. Sunt foarte mulțumită!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat